iPhone

Apple Watch İle iPhone X Üzerinde Telefon Görüşmelerini Yönetme

Bu rehberimde Apple Watch ile iPhone X üzerinde telefon görüşmelerini yönetme konusunda sizleri bilgilendireceğim.

Giyilebilir teknolojiler özellikle akıllı saatler bugün dünyada popüler olan ve olmaya devam eden bir ürün haline geldi. Artık birçok üretici, giyilebilir teknoloji sektörünü çok ciddiye alıyor. Ancak Apple kullanıcıları için akıllı saat denilince Apple Watch geliyor.

Apple Watch, kullanıcıları için iPhone kullanımını basitleştirebilen bir ürün olarak çok başarılı oldu. Sonuç olarak iPhone’nunuz yakınınızda olduğu sürece kullanımı sürekli artan bir cihaz haline geldi.

Bu nedenle, iPhone’nunuz erişebileceğiniz bir yerde olmadığında, Apple Watch ile iPhone X üzerinde telefon görüşmelerini yönetme konusunu öğrenmek gerçekten önemlidir.Apple watch ile iPhone X’te telefon görüşmelerinin nasıl yönetileceğini bilmek için lütfen bu makaleyi okuyun.

Apple Watch ile iPhone X üzerinde telefon görüşmelerini yönetme yolları

Apple Watch ile çağrı yapma, çağrıları cevaplama ve çağrıları Apple Watch’dan iPhone X’e aktarma gibi çok şey yapabilirsiniz. Bunların hepsini yapmak için adımlar aşağıda verilmiştir, öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.

Ayrıca bakınız: Samsung Gear S3 iPhone İle Nasıl Kullanılır?

Apple Watch’dan arama yapmak için adımlar

Apple Watch, iPhone X’den arama yapmanıza benzer şekillerde çağrı yapmak için kullanılabilecek Telefon uygulaması içerir. Bunu yapmak için gereken adımlar şunlardır:

  • Apple Watch’inizde telefon uygulamasını açın
  • Aramak istediğiniz numarayı sık kullanılanlardan, son zamanlardan veya iletişim sekmesinden seçebilirsiniz
  • Aramak için numaraya veya irtibat ismine dokunmanız yeterlidir

Apple Watch’dan arama yapmak için Siri’yi de kullanabilirsiniz.

Apple Watch’den telefon çağrılarını cevaplama adımları

Apple Watch’tan bir telefon çağrısına cevap verme adımları, iPhone X’inizde yaptığınız adımlara benzer. Adımlar şunlardır:

  • Bileğinizi kaldırın veya ekranda Apple Watch ekranına dokunun
  • Yeşil renkli yanıt düğmesine dokunun
  • Telefonu kapatmak için reddedilen kırmızı düğmeyi kullanın

Ayrıca elinizi saat ekranının üzerine koyarak çağrı sesini kapatabilirsiniz.

Apple Watch’den iPhone X’e çağrı aktarma adımları

Ayrıca Apple Watch’ı kullanarak çağrıyı doğrudan iPhone X üzerinde cevaplamayı seçebilirsiniz. Çağrı geliyorken, dijital tacı kullanarak aşağı inebilir ve iPhone seçeneğine dokunabilirsiniz.

Apple Watch’da çağrıyı zaten cevapladıysanız ve telefonunuz kilitlenmişse, telefon etmek için telefon simgesini hızlıca kaydırın. Telefonunuz kilitlenmediyse, ekranın üst kısmındaki yeşil çubuğa dokunun.

Umarım bu kılavuz, Apple Watch ile iPhone X üzerinde telefon görüşmelerini yönetme konusunu anlamada kullanışlı olmuştur. Herhangi bir sorunuz veya geribildiriminiz varsa lütfen aşağıda bir yorum bırakın.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Bir Dakika ! TECHNOKAPTAN Abonesi Olmadan Çıkmak İstediğine Emin Misin ? Türkiye'nin En Detaylı Mobil Rehberlerinden, En Kaliteli Teknoloji Haberlerinden ve Makalelerinden Haberdar Olmak İstemez Misin?

Abone olduğunuz için teşekkürler

Uppps! Bir şey ters gitti.