Blog

Dünyaya Mal Olmuş En İyi Likit Markalar

Elektronik sigara kullanıcıların en dikkat ettikleri nokta hazır likit seçerken en iyi markaları satın almaktır. Güvenilir ve kurumların onayından geçmiş likitlerin genel sağlığa zararı olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle elektronik sigara kullanıcıları için tercih edecekleri dünyaya mal olmuş en iyi likit markalarını açıklayacağız.

King Marka Likitler

Dünyaya mal olmuş en iyi likit markalarından biridir. Enfes karışımlardan yapılan VG (bitkisel gliserin)oranı yüksek Premium likit markasıdır. Birçok aromadan oluşan serisi mevcuttur. Amerikan menşeli bir markadır.

Cosmig Fog Marka Likit

Cosmig fog marka likitler Amerika Birleşik Devleri Kaliforniya eyaletinde üretim sahası olan bu marka likitler üst sınıf likitlerdendir. Elektronik sigara kullanıcıların güvenle kullanacakları genellikle meyve aromaları olan likit markasıdır.

 

Grand Tobacco Marka Likit

Organik bileşenlerden oluşan bu marka likitler sigaralara alternatif olarak genellikle tütün aromaları içerir. Grand Tobacco likit sayesinde elektronik sigaralara alışma dönemi en yakın seviyeye iner. Mükemmel boğaz vurumu olan likit markası elektronik sigara kullanıcıların en rağbet gösterdiği markalardan biridir.

Joyetech Marka Likit

Joyetech marka likitler elektronik sigara alanında profesyonel olan bu markanın likit üretiminde de aynı kaliteyi sağladığı kullanıcılar tarafından yorumlanır. Meyve aromaları ile bin bir lezzeti alacağınız mükemmel ve dünyaya mal olmuş bir markadır.

One Hit Wonder

Piyasada neşeli likitler olarak adlandırılan one hit wonder markası en bilinen üst düzey likit markalarından biridir. Taze meyve ve tütün aromalarından üretilen genellikle ekonomik boyları ile uzun süre kullanılacak likitlerdir. Pastane tatları severlerin vazgeçilmezidir.

Milky Cones Vapory Marka Likit

Genellikle pembe renkli paket ambalajı ile insanı masal dünyasında hissettirecek bu likit markası dondurma, krema ve meyve aroması severlere sunulmuş üst düzey kalite bir likittir. Elektronik sigara kullanmayı lezzetli ve eğlenceli hale getirmeyi severlere sunulmuş bir markadır.

Rainbow Marka Likitler

Rainbow likitler hem kaliteli hemde hesaplı likit gruplarındadır. Birbirinden eşsiz aromalar ile elektronik sigara kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği dünya da en çok satılan likit markalarından biridir. Sizlerce hem küçük boy hemde ekonomik bir likit arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Ayrıca Avrupa Birliğinin kararı ile 2018 yılı itibari ile aldığı bir karar olan elektronik sigara likitlerinin 10 ml gibi küçük boyutlarda üretileceğini de bilmenizde fayda vardır.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Bir Dakika ! TECHNOKAPTAN Abonesi Olmadan Çıkmak İstediğine Emin Misin ? Türkiye'nin En Detaylı Mobil Rehberlerinden, En Kaliteli Teknoloji Haberlerinden ve Makalelerinden Haberdar Olmak İstemez Misin?

Abone olduğunuz için teşekkürler

Uppps! Bir şey ters gitti.