Gizlilik

# www.technokaptan.com alan adında haberler ve rehber kaynaklar bulunmaktadır. Bu haber ve rehber kaynakların tamamı yazara aittir.

# Sitemizde bulunan haberleri, rehberleri ve makaleleri kaynak belirterek (www.technokaptan.com olarak) kullanabilirsiniz.

Haberlerin ve rehber kaynakların  altına yapılan yorumlardan yine yorumları yapan kullanıcılar sorumludur.

# Yorumları yapan kullanıcılar Ad-Soyad ve E-mail adreslerini bildirmek zorundadır. Bu bilgileri tarafımıza bildirmeyen hiçbir kullanıcı yorumu yayınlanmaz.

# Haberlerin yada kaynak rehberler için yazılan yorumlar yazan kişilerin sorumluluğundadır. Bu yorumlar nedeniyle site sahibi veya yazarı hakkında ceza verilemez yada suçlanamaz.

# Sitemiz üzerinden yayınlanan içeriklerin bulunduğu sayfalarda bazı ürün ve hizmetlere ait reklamları görebilirsiniz. Bu reklamlara tıklamalarınızda reklam veren şirketler sizin Ad-Soyad,T.C kimlik numarası,E-mail yada telefon gibi bilgilerinize ulaşamaz. Sadece kullandığınız internet tarayıcısı vb bilgileri edinebilir.

Kullanıcılar sitemizden indirdikleri her türlü dosyayı virüs taramasına tabi tutmak zorundadır.

# Sitemizde virüs olmamasına rağmen 3.taraf kötü niyetli kullanıcılar tarafından oluşturulan zararlar www.technokaptan.com’a mal edilemez. Bu sebeble kullanıcılar kendi koruma tedbirlerini almakla mükelleftirler.

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Bir Dakika ! TECHNOKAPTAN Abonesi Olmadan Çıkmak İstediğine Emin Misin ? Türkiye'nin En Detaylı Mobil Rehberlerinden, En Kaliteli Teknoloji Haberlerinden ve Makalelerinden Haberdar Olmak İstemez Misin?

Abone olduğunuz için teşekkürler

Uppps! Bir şey ters gitti.