Hakkımda

Herkese Merhaba,

Ben Yıldırım. Blog açma fikri uzun zamandır olan fakat iş yoğunluğundan bir türlü fırsat bulamayan biriydim. 2015 Haziran ayında hayat bana çok istediğim fırsatı ve zamanı sundu ve blog hayatına adım attım.

Temel olarak amacım internette Facebook, Twitter vb mecralarda zaman öldürmenin dışında internette iz bırakmak, insanlara faydalı olmaktı. Bunun için ben de blog açmaya karar verdim.

Peki Yıldırım kimdir? Neler yapar?

24 Mayıs 1982 İstanbul doğumluyum. Doğma, büyüme Beyoğlu Tepebaşılıyım. 15 senedir Beylikdüzü’nde ikamet ediyorum. Türk Telekom kamu operasyonları müşteri elde tutma departmanında çalışıyorum.

Liseyi Beyoğlu Fındıklı Lisesi, üniversiteyi Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okudum.

Özel şirketlerin finans ve dış ticaret departmanlarında görev yaptıktan sonra Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketi olan Türk Telekom’da çalışmaya başladım.

Bloğumun adından da anlaşılacağı üzere teknolojiye özellikle mobil teknolojiye inanılmaz ilgiliyim. Android, iOS ve WindowsPhone işletim sistemlerini yalamış yutmuş biriyim diyebilirim.:)

Bunun dışında Windows, Linux ve MacOs işletim sistemlerinde de yetkinlik sahibiyim. Spor yapmaktan, okumaktan ve puzzle yapmaktan hoşlanırım.

Bloğumda haber, rehber, kullanıcı deneyimi ve çeşitli konularda makaleler yayınlıyorum. İnsanlara faydalı içerikler üretmek, sorunlarını çözmekten büyük keyif alıyorum.

Bloğum şu anda bana göre daha emekleme döneminde yazdıkça, paylaştıkça sinerjinin artacağına ve bloğum daha büyük kitlelere ulaşacağına inancım tam.

Siz de mobil teknolojiye ilgili, teknolojiye ve hayata dair yararlı bir şeyler arıyorsanız bloğumda güzel şeyler bulacağınızdan eminim.

 

One Comment

  1. merhaba,
    umarım hayatta daha başarılı olacağınız işlere imza atarsınız…
    Başarılar dilerim.

Bir Cevap Yazın

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Bir Dakika ! TECHNOKAPTAN Abonesi Olmadan Çıkmak İstediğine Emin Misin ? Türkiye'nin En Detaylı Mobil Rehberlerinden, En Kaliteli Teknoloji Haberlerinden ve Makalelerinden Haberdar Olmak İstemez Misin?

Abone olduğunuz için teşekkürler

Uppps! Bir şey ters gitti.