BlogİncelemeRehber

1500 TL’ye Alınabilecek En İyi Telefonlar

Dolar kurunun yükselmesi birçok ürünün fiyatının artmasına sebep oldu. Tabii bundan en çok etkilenen cep telefonları oldu. Cep telefonlarında meydana gelen fiyat artışı ve kredi kartı ile taksitli bir şekilde cep telefonu alma durumunun yasak olması birçok kişinin bütçesini kısmasına neden oldu.

İşte 1500 TL’ye Alınabilecek En İyi Telefonlar

Piyasada düşük sınıf olarak adlandırılan C segment akıllı telefonların fiyatları 1000 – 1500 TL arasında seyrederken markaların amiral gemileri 5.000 – 6.000 Türk Lirası gibi yüksek fiyatları görüyor. Hem ucuz hem de güzel özellikleri olan akıllı telefon bulmak ise oldukça zorlaştı. Yine de duruma o kadar kötü bakmayarak 1500 Türk Lirasına alınabilecek en iyi akıllı telefonları sıralayacak olursak,

Asus Zenfone 3

3 GB RAM ve 2 GHz işlemci hızına sahip olan bu güzel telefon 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 652 işlemcisine sahip. 16 MP arka ve 8 MP ön kameraya sahip olan telefonun piyasa fiyatı 1499 TL.

Xiaomi Mi 5 32GB

Çin’in en büyük telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi ucuza alınabilecek güçlü akıllı telefonlar üreterek tüketicinin gönlünü kazanmayı başardı. 32 GB dahili hafızaya sahip olan telefonun 1.8 GHz 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 820 işlemcisi bulunuyor. Telefonun piyasa fiyatı ise 1499 TL

  • Sony Xperia X Compact – 1449 TL
  • Xiaomi Mi Ma 64 GB – 1449 TL
  • Samsung Galaxy C7 – 1429 TL

Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Telefon artık vazgeçilmezlerimiz arasında. Taksitle telefon almak ise oldukça zor. Kredi kartı ile telefon alımının yasaklanmasının ardından taksitle telefonu senet usulü ile evkur tarzı mağazalardan, faturalı hattınızın üzerine ya da teknoloji marketlerinden telefon kredisi ile alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

SENİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ

Bir Dakika ! TECHNOKAPTAN Abonesi Olmadan Çıkmak İstediğine Emin Misin ? Türkiye'nin En Detaylı Mobil Rehberlerinden, En Kaliteli Teknoloji Haberlerinden ve Makalelerinden Haberdar Olmak İstemez Misin?

Abone olduğunuz için teşekkürler

Uppps! Bir şey ters gitti.